News

Star Wars: Battlefront II z nową zawartością – DICE ujawniło dwie duże aktualizacje

LM, 22.08.2019 08:41 0

Do gry trafią m.in. nowe tryby rozgrywki, a także nowinki związane z wchodzącym niebawem do kin filmem Star Wars: The Rise of Skywalker.

Wygląda na to, że nawet pomimo wszelkich kontrowersji związanych z premierą gry i niezbyt pozytywnego odzewu graczy studio DICE nie przekreśliło Star Wars: Battlefront II. Korzystając z uwagi skupionej wokół tegorocznego gamescomu, twórcy zdradzili swoje plany na końcówkę tego roku. Kolejno we wrześniu i grudniu do gry trafią dwie obszerne aktualizacje, które wprowadzą masę nowinek. Przejdźmy do szczegółów.

We wrześniu fani Battlefronta II rozpoczną zmagania na nowej mapie – Felucja. Obok tego w grze pojawią się dwa nowe tryby rozgrywki, w chwili debiutu dostępne na wszystkich pięciu planetach z Wojen Klonów: Kashyyyku, Kamino, Naboo, Geonosis i wprowadzanej właśnie Felucji:

  • kooperacyjny, w którym czteroosobowe drużyny zrealizują szereg misji PvE, opowiadając się po stronie Republiki Galaktycznej lub Sojuszu Separatystów;
  • szybka akcja, czyli dynamiczna zabawa skrojona pod zabawę dla pojedynczego gracza. Całość inspirowana jest fazą walki lądowej z trybu Supremacja.

Tymczasem w grudniu w grze pojawią się nowości związane ze zbliżającą się premierą filmu Star Wars: The Rise of Skywalker. DICE oznajmiło, że nie jest jeszcze gotowe, by podać więcej szczegółów, ale możemy być pewni, że debiut kolejnej części sagi nie przejdzie bez echa w świecie gry. Jednocześnie twórcy przygotowali szereg mniejszych aktualizacji z oczekiwaną przez fanów zawartością, a wybrane nowości możecie zobaczyć na załączonej do wiadomości grafice.

Star Wars: Battlefront II dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze