News

Nie będzie trybu 5vs5 w Battlefieldzie V

pepsi, 22.08.2019 19:14 1

Jedną z bardziej interesujących nowości planowanych dla Battlefielda V był tryb 5vs5. Niemal na ostatniej prostej DICE porzuciło jednak plany związane z tym modułem.

W marcu DICE upubliczniło kalendarz wydawniczy obejmujący nowości do Battlefielda V. Według ówczesnych planów, w czerwcu miał zadebiutować Rozdział IV, który zawierał m.in. nowy tryb rozgrywki, 5vs5. Dziś studio poinformowało jednak, że nie ujrzy on światła dziennego.

Większe skupienie na poprawie jakości gry oraz dodaniu zawartości, na której wam zależało, doprowadziło nas do zaniechania naszych pierwotnych planów, zakładających zaoferowanie wam nowego trybu 5vs5. Niestworzenie tego modułu było decyzją trudną, ale ożywczą i pozwalającą nam sprawniej usuwać błędy i tworzyć nową zawartość.  

- przekazał starszy producent Ryan McArthur

W najbliższych planach twórców Battlefielda V znajduje się aktualizacja 4.6, która powinna zostać udostępniona we wrześniu. W grze pojawi się nowa mapa Operation Underground, stanowiąca pole bitwy w trybach Conquest, Team Deathmatch, Breakthrough i Squad Conquest.

Gry z serii Battlefield w sklepie sferis.pl

najnowsze