News

MMORTS Kingdom Under Fire 2 zadebiutuje w listopadzie, ale nie będzie grą free-to-play

LM, 22.08.2019 08:21 0

Zobacz prezentację rozgrywki z nowej gry w portfolio firmy Gameforge.

Jeśli zainteresowały Was opublikowane w minionym miesiącu doniesienia związane z udostępnieniem rozbudowanej gry MMO z elementami RTS-a – Kingdom Under Fire II – na zachodnich rynkach, to mamy dobrą i złą wiadomość. Korzystając z targów gamescom 2019, wydawca gry – firma Gameforge – poinformował, że gra zadebiutuje na europejskim i amerykańskim rynku jeszcze w listopadzie. Jednocześnie dowiedzieliśmy się, że wbrew wcześniejszym przypuszczeniom Kingdom Under Fire II będzie dostępne w modelu pay-to-play.

Przedstawiciele Gamefroge tłumaczą, że nawet przy obszernym portfolio gier dostępnych bezpłatnie zawsze szukają okazji na poszerzenie swojej oferty o nowe modele biznesowe. Ich zdaniem rozgrywka w Kingdom Under Fire II oraz zawartość dostępna w grze na premierę znacząco wybijają się spośród dostępnych na rynku tytułów, dlatego zadecydowano o modelu premium. Obok tego w grze pojawi się sklep, w którym zainteresowani będą mogli nabyć rozmaite dodatki kosmetyczne. Cóż, to zapewne znacznie okroi początkową grupę graczy, ale być może gra koreańskich studiów okaże się sukcesem także na nowych rynkach.

Poniżej możecie zobaczyć udostępniony przez redakcję IGN 12-minutowy gameplay z Kingdom Under Fire II, a zainteresowanych odsyłamy na stronę zamówień przedpremierowych na grę. Co ciekawe, wydawca wspomniał o wielu platformach sprzętowych, ale nawet na stronie pre-orderów nie zostały one sprecyzowane.

https://www.youtube.com/watch?v=xJmF_CRcUd0

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze