Gamescom 2019: wypełniony informacjami nowy zwiastun The Surge 2

pepsi
2019/08/19 18:13

W kilkuminutowym zwiastunie The Surge 2 ekipa Deck13 starała się zawrzeć jak najwięcej informacji o rozgrywce. Fakty idą oczywiście w parze z ich prezentacją na polu bitwy.

Gamescom 2019: wypełniony informacjami nowy zwiastun The Surge 2Podczas Inside Xbox, konferencji Microsoftu przygotowanej z okazji gamescomu 2019, zaprezentowano nowy gameplay trailer The Surge 2. Nie brakuje efektownych ujęć z pojedynków bohatera z przeciwnikami, w tym przede wszystkim brutalnych finiszerów, ale twórcy zadbali też o bogatą warstwę informacyjną. Deck13 Interactive pokazuje egzoszkielet i możliwe do zainstalowania w nim ulepszenia, a także bogaty arsenał, na który składa się 80 rodzajów broni podzielonych na dziewięć typów.

Twórcy zwracają uwagę na konieczność starannego dobierania wyposażenia, gdyż każde ulepszenie ciągnie za sobą pewien koszt. Podczas walki przydadzą się umiejętności defensywne. Niektóre z nich pozwolą wyprowadzić skuteczną i zabójczą kontrę. Istotną rolę w rozgrywce odegrają również drony. Zobaczcie zresztą sami. The Surge 2 zadebiutuje na Xboksie One, PlayStation 4 i komputerach osobistych 24 września.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!