Wiemy, kiedy Techland zaprezentuje oficjalny gameplay gry Dying Light 2

LM
2019/08/15 11:47

Pora na obszerną prezentację rozgrywki z nadchodzącego hitu polskiej ekipy.

Firma Techland ogłosiła za pośrednictwem Twittera, że krótko po zakończeniu zbliżających się targów gamescom 2019 w Kolonii zorganizuje specjalny stream, podczas którego zobaczymy obszerny gameplay z Dying Light 2. Ten odbędzie się dokładnie w poniedziałek 26 sierpnia o godzinie 20:00 czasu polskiego, co sugeruje, że deweloperzy przywiozą na gamescom 2019 nowe demo, które następnie zamierzają zaprezentować szerszej publice. Do tej pory fani Dying Light 2 musieli zadowolić się garścią zwiastunów z fragmentami rozgrywki, podczas gdy kolejne wersje tytułu były na bieżąco prezentowane mediom za zamkniętymi drzwiami.

Wiemy, kiedy Techland zaprezentuje oficjalny gameplay gry Dying Light 2

GramTV przedstawia:

Dying Light 2 ponownie połączy mechaniki parkouru ze światem wypełnionym zombie, ale tym razem podejmowane przez nas decyzje, nie tylko nadadzą kierunek linii fabularnej, ale też zauważalnie wpłyną na wygląd wykreowanego na potrzeby gry miasta. Całość rozgrywa się 15 lat po wydarzeniach zaprezentowanych w pierwowzorze, ale otrzymamy zupełnie nowego bohatera i miejsce akcji.

Dying Light 2 ukaże się wiosną 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Obok tego pewne jest, że tytuł pojawi się również na konsolach nowej generacji, gdy te zadebiutują na rynku.

Wczytywanie ramki mediów.

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
15/08/2019 19:48

Myślę, że 2020 rok będzie należał do polskiego game devu, Cyberpunk i Dying Light 2 zapowiadają się na perełki!