Nie będzie możliwości pobrania plików Borderlands 3 przed premierą

Wincenty Wawrzyniak
2019/08/13 18:45
2
0

Nasza “ulubiona” korporacja po raz kolejny postanowiła z uśmiechem strzelić sobie w stopę.

Gdybyśmy zamieścili w tytule frazę “Epic Games” to na pewno większość z graczy pomyślałaby, że mamy jakąś złą wiadomość. No i co tu dużo mówić – tak właśnie jest. Prezes firmy Epic Games, Tim Sweeney, potwierdził wcześniejsze zmartwienia graczy oznajmiając, że gra Borderlands 3 nie da możliwości pobrania swoich plików przed premierą. Wprawdzie taka funkcja została już dodana do systemu serwisu, jednak Sweeney nie jest pewien, czy udźwignęłaby produkcję budzącą aż tak duże zainteresowanie.

Wczytywanie ramki mediów.

Jest to naprawdę bardzo zła wiadomość, ponieważ wersja pecetowa Borderlands 3 będzie dostępna wyłącznie w Epic Games Store aż do kwietnia przyszłego roku. A strzał w stopę to nic innego, jak po prostu słabe przygotowanie do premiery. Produkcja od Gearbox Software jest niewątpliwie jednym z większych (jeśli nie największym) tytułów ekskluzywnych firmy i to właśnie dla niej wielu graczy zdecyduje się po raz pierwszy skorzystać z innego launchera, niż chociażby Steam.Nie będzie możliwości pobrania plików Borderlands 3 przed premierąOsoby, które dodatkowo nie są za bardzo w tematach związanych z Epic Games Store, najpewniej mocno się rozczarują, kiedy zobaczą, jak mało rozbudowana została funkcjonalność klienta, któremu postanowili dać szansę.

GramTV przedstawia:

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września 2019 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
2
Feno
Gramowicz
13/08/2019 23:23

Tymczasem na Steamie przy okazji premiery BL2 siedem lat temu, taka opcja była. Osobiście poczekam cierpliwie jeszcze pół roku i grę kupię na Steam.

Deatheron
Gramowicz
13/08/2019 19:13

Rozczarują się ale co mogą zrobić skoro w imię 'dobra graczy' gra jest dostępna na PC tylko w Epic Game Store?