News

Need for Speed: Heat - wyciek logo gry oraz pierwszych ujęć

Maria Wawrzyniak, 13.08.2019 21:30 0

Już jutro odbędzie wyczekiwana prezentacja nowej odsłony Need for Speed. Dzisiaj natomiast wyciekło logo gry oraz pierwsze screenshoty.

Ostatnie spekulacje odnośnie tytułu nowej odsłony popularnego cyklu gier wyścigowych Need for Speed okazały się prawdą – jeszcze w tym roku zagracie w Need for Speed: Heat. Co ciekawe, wstępnie zapowiedziano kolejną część już na początku tego roku przez dyrektora finansowego Electronic Arts.

Wówczas potwierdzono premierę gry w 2019 roku, ponieważ firma postanowiła przygotować swoich inwestorów na znacznie większą ilość przychodów. Nie dostaliśmy wprawdzie niczego na E3, aczkolwiek już jutro, dokładnie o godzinie 15:00, odbędzie się wielka prezentacja nowego Need for Speed. Najpewniej dostaniemy zwiastun, być może urywki gameplayu oraz informacje o głównych zmianach.

Dzisiaj natomiast w sieci pojawiło się logo gry oraz dwa ujęcia. Pierwsze z nich przedstawia tajemniczą kobietę siedzącą w samochodzie (niektórzy spekulują, czy nie jest to aby główna bohaterka nowej odsłony). Drugie natomiast prezentuje nam biegnącego mężczyznę (a przynajmniej tak to właśnie wygląda). Warto zwrócić uwagę na dość jaskrawą kolorystykę.

 

najnowsze