Seria Splinter Cell powróci, ale we właściwym momencie

LM
2019/08/12 13:40
1
0

Ubisoft mocno eksperymentuje z marką i chociaż zapewnia, że nowe Splinter Cell trafi na rynek, to nie jest w stanie podać nawet przybliżonego terminu.

Jeszcze w kwietniu pojawiły się plotki, jakoby Ubisoft prowadziło wytężone prace nad kolejną odsłoną cyklu Splinter Cell. Te zostały szybko zdementowane przez prezesa Ubisoftu, ale zainteresowanie nowinkami skłoniło Yvesa Guillemota, by rzucił nieco światła na dalsze losy serii. Tym samym dowiedzieliśmy się, że nowa część przygód Sama Fishera pojawi się dopiero wtedy, gdy twórcy będą pewni, że udało im się odpowiednio odświeżyć czy zrewolucjonizować formułę. Ostatecznie okazuje się, że Ubisoft faktycznie wkłada sporo pracy w dalszy rozwój marki Splinter Cell, o czym przekonywał Guillemot podczas niedawnego ChinaJoy 2019.

Seria Splinter Cell powróci, ale we właściwym momencie

GramTV przedstawia:

W rozmowie towarzyszącej prezentacji gry GamerSky prezes Ubisoftu przyznał, że oddelegował do pracy deweloperów, którzy obecnie mocno eksperymentują z marką, zarówno na gruncie mechanik rozgrywki, jak i dedykowanych platform sprzętowych. Ostatecznie Guillemot przyznał, że Splinter Cell z pewnością powróci na rynek, ale obecnie prowadzone przez twórców projekty pochłaniają sporo czasu. Poza tym Ubisoft zamierza poczekać na dogodny moment, by zaprezentować nam kolejny rozdział przygód Sama Fishera.

Podsumowując, kolejna odsłona Tom Clancy’s Splinter Cell jest pewna, ale z pewnością sporo sobie na nią poczekamy, a i efekt prac deweloperów może w znacznym stopniu odbiegać od tego, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie gry z serii.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
naked_snake_27
Gramowicz
12/08/2019 16:56

A kiedy ten moment nadejdzie? Na rynku brakuje wysoko budżetowych skradanek. MGS praktycznie pogrzebany przez konami. Jest też Hitman ale to trochę inny rodzaj skardania.