Rocket League nie będzie już mieć płatnych lootboksów z losową zawartością

Wincenty Wawrzyniak
2019/08/07 17:55
0
0

Deweloperzy poinformowali, że zmiana nastąpi jeszcze w tym roku. Dzięki niej gracze będą wiedzieć, co kupują i nie będą musieli wydawać pieniędzy w ciemno.

Wczoraj na oficjalnej stronie gry Rocket League pojawiło się ogłoszenie od deweloperów, w którym poinformowali o zamiarach usunięcia lootboksów ze swojej produkcji. Nie znamy dokładnej daty, jednak wiemy, że ma to nastąpić jeszcze w tym roku. Twórcy mają podać ostateczny termin wkrótce.Rocket League nie będzie już mieć płatnych lootboksów z losową zawartością

Z gry znikną wirtualne skrzynki, które gracze dotychczas kupowali w ciemno za prawdziwe pieniądze – nie wiedząc, co znajdą w środku. Inne mikropłatności oczywiście pozostaną, jak na przykład możliwość kupna DLC z autami czy przepustki. Cel tej zmiany jest jednak jasny – gracze zawsze będą wiedzieć, za co dokładnie płacą.

GramTV przedstawia:

Dokładnie takie same zmiany zaszły na początku roku w Fortnite: Save the World. A że Epic Games wykupiło studio Psyonix, które odpowiada za Rocket League, nie ma niczego dziwnego w tym, że tutaj również postanowiono usunąć lootboksy.

Rocket League zadebiutowało 7 lipca 2015 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4. 17 lutego 2016 roku pojawiło się na Xbox One, natomiast 14 listopada 2017 roku na Nintendo Switch.


Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!