CENEGA oficjalnie dystrybutorem gier Konami w Polsce oraz na Węgrzech!

Wincenty Wawrzyniak
2019/08/05 15:52
1
0

Mamy dobrą wiadomość – przede wszystkich dla fanów Pro Evolution Soccer. Wiemy już na pewno, że PES 2020 będzie pierwszym tytułem, który zostanie wydany na mocy umowy CENEGI z Konami Digital Entertainment!

Jeszcze na początku czerwca dostaliśmy informacje, które mocno mogły zepsuć humor fanom słynnej serii Pro Evolution Soccer – firma Techland zrezygnowała bowiem z dystrybucji produkcji, później odwołano Mistrzostwa Polski PES 2019, a na końcu to już nikt właściwie nie miał pojęcia, czy kolejny PES oraz inne gry od Konami ukażą się na sklepowych półkach w Polsce.

Aż do dzisiaj. Całą sytuację postanowiła uratować CENEGA i podpisała nową umowę z Konami Digital Entertainment B.V., na mocy której przejęła prawa do dystrybucji gier studia. eFootball PES 2020 będzie pierwszym tytułem wydanym dzięki tej właśnie współpracy!CENEGA oficjalnie dystrybutorem gier Konami w Polsce oraz na Węgrzech!

Nie zapominajmy o tym, iż CENEGA bez wątpienia potrafi dobrze zadbać o swoje premiery. Dodatkowo, PES 2020 jest w tym roku jedyną grą sportową z oficjalnymi prawami do klubu Juventus. Sami twórcy eFootball PES 2020 zapowiadają, że za pomocą tej produkcji otworzą nową dekadę w rozwoju wiodącego na rynku symulatora piłki nożnej. Deklarują przy tym całkowite zrewolucjonizowanie e-futbolu oraz dotarcie do globalnej widowni.

GramTV przedstawia:

Gra zawierać będzie nowy tryb rozgrywki – Matchday, który pozwoli nam na wybranie strony oraz udział w cotygodniowych wydarzeniach, aby rywalizować w największych meczach piłki nożnej i zapewnić zwycięstwo swojej drużynie. Konami podpisało długoterminową umowę o współpracę z zespołami Juventus, Bayern oraz Manchester United, więc fani PES będą mieli dostęp do znanych gwiazd oraz legend wymienionych klubów.

Poza tym, gra pojawi się w Polsce w wersji pudełkowej! Dostępna w angielskiej wersji językowej będzie możliwa do nabycia na konsole PlayStation 4 oraz Xbox One 10 września. PES 2020 możecie już kupić w przedsprzedaży. Jeśli natomiast chcecie więcej szczegółów, możecie odwiedzić tę stronę.


Komentarze
1
Maurycy_69
Gramowicz
06/08/2019 11:02

Fajnie że cenega zawiera takie kontrakty. Lata temu wydawali na prawde duzo gier, a ostatnio jakby o nich ucichło.