News

Deweloperzy Borderlands 3 ujawnili nowego bohatera

Maria Wawrzyniak, 31.07.2019 15:15 2

Premiera Borderlands 3 coraz bliżej – z tej okazji wczoraj twórcy opublikowali na YouTubie pewne nagranie prezentujące jedną z postaci niezależnych, Zane’a.

Deweloperzy wyczekiwanej nowej części kultowego cyklu Borderlands postanowili graczom to czekanie umilić. Wczoraj, 30 lipca 2019, w internecie – w serwisie YouTube – pojawiło się nowe nagranie na kanale 2K United Kingdom prezentujące jedną z nowych postaci.

Źródło: GamesRadar

Gwoli przypomnienia: Borderlands 3 to trzecia główna odsłona słynnej serii, która charakteryzuje głównie swoim specyficznym humorem oraz nastawieniem na zabawę w trybie kooperacji. Akcja nadchodzącej produkcji rozgrywa się około pięć lat po wydarzeniach z części poprzedniej.

Premiera gry została zaplanowana na 13 września 2019 roku, więc jest już coraz bliżej. Właśnie z tej okazji dostaliśmy wspomniane nagranie, na którym gracze zobaczyli nową postać o imieniu Zane. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun, po którym przejdziemy do opisu bohatera.

https://youtu.be/L1dbo5O0F-I

Zane posiada trzy unikalne zdolności nastawione głównie na dynamiczną akcję: BarrierDigi-Clone oraz SNTNL. Pierwsza właściwie została zdefiniowana w samej nazwie, bowiem bohater tworzy barierę, która pochłania wszelkie potencjalne obrażenia w zasięgu. Drugą umiejętnością jest stworzenie klona. Ten potrafi nawet strzelać do przeciwników. Zane jest również w stanie błyskawicznie zamienić się z klonem miejscami. Trzecia umiejętność natomiast przywołuje drona, który został wyposażony w karabiny maszynowe.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że Zane jest jednym z Vault Hunterów, czyli poszukiwaczy skarbów. Jak dotąd z tej grupy ujawniono trzy postacie: Amarę, Moze’a oraz FL4K, z czego każdy posiada oczywiście swoje osobiste wyposażenie i umiejętności. Obie z tych rzeczy mają ogromny wpływ na to, jak dany bohater radzi sobie na polu bitwy, a także decyduje o jego przydatności w określonych sytuacjach.

Borderlands 3 zadebiutuje 13 września 2019 roku na komputerach osobistych (dostępne będzie, przynajmniej początkowo, wyłącznie w Epic Games Store), a także na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.