News

Powstaje nowy Hitman, studio IO Interactive potwierdziło informację!

Maria Wawrzyniak, 29.07.2019 21:45 2

Jeśli są tu jacyś fani serii Hitman, to dzisiejszy dzień jest dla Was niewątpliwie dobrym dniem – wiemy, że studio IO Interactive oficjalnie rozpoczęło już pracę nad Hitmanem 3.

Wszystko zaczęło się od opublikowanego dzisiaj materiału na YouTubie przez grupę Noclip, która zajmuje się tworzeniem reportaży na temat gier komputerowych. Ostatnie z nagrań dotyczyło właśnie studia IO Interactive, natomiast w trakcie rozmowy deweloperzy oficjalnie potwierdzili, iż trwają prace nad Hitmanem 3.Źródło: windowscentral.com

Najprawdopodobniej nowa produkcja pójdzie w ślady swoich poprzedniczek i będzie podzielona na epizody. Co wcale nie jest takie pewne, ponieważ taka informacja nigdzie bezpośrednio nie pada.

Prezes studia, Hakan Abrak, zdradził również, że gracze zobaczą wszystkie lokacje począwszy od Paryża, a skończywszy na finałowych miejscówkach z nowej gry. Ma to nam zapewnić ponad 20 obszarów, gdzie będziemy mogli praktykować skrytobójstwo.

https://youtu.be/_stW6JvB4SI

Dowiedzieliśmy się również, że większość członków studia pracuje jeszcze nad zupełnie inną produkcją. Nie mamy jednak co liczyć na żadną kontynuację starszych marek, bowiem twórcy nie zdradzili zbyt wielu szczegółów, ale dali jednak wyraźnie do zrozumienia, że będzie to coś nowego i świeżego.

Oby to wszystko wróżyło większy rozwój i spory, pewny siebie krok do przodu.


najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.