Pierwszoosobowy horror psychologiczny Infliction zmierza na konsole

LM
2019/07/25 14:33

Premiera w ostatnim kwartale bieżącego roku. Gra ukazała się na PC w październiku 2018 roku.

Firma Blowflish Studios – wydawca debiutanckiej produkcji australijskiego studia Caustic Reality – poinformowała, że wydany w październiku minionego roku horror psychologiczny Infliction trafi na konsole. Zgodnie z komunikatem wydawcy, Infliction ukaże się w ostatnim kwartale tego roku na PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Konsolową wersję tytułu wyceniono na niespełna 20 dolarów (ok. 77 PLN) i chociaż ta zadebiutuje w kilku wersjach językowych, to niestety wśród nich zabraknie spolszczenia. Przy okazji omawianych doniesień twórcy opublikowali najnowszy zwiastun, który załączyliśmy poniżej.

Pierwszoosobowy horror psychologiczny Infliction zmierza na konsoleInfliction to pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru psychologicznego. Podczas rozgrywki udamy się do pozornie zwyczajnego domu. Ten okazuje się zupełnie opuszczony, a naszym zadaniem jest badanie pozostałości po niegdyś szczęśliwej rodzinie i unikanie konfrontacji z czyhającym na nas zagrożeniem. Tytuł ukazał się wcześniej na Steam, gdzie spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem społeczności. Zainteresowani mogą też przetestować grę dzięki udostępnionej na Steam wersji demonstracyjnej.

GramTV przedstawia:

Materiały prezentujące rozgrywkę z konsolowej wersji Infliction powinny pojawić się przy okazji konwentu PAX West, na który twórcy zamierzają przywieźć grywalną wersję. PAX West odbędzie się w dniach 30 sierpnia – 2 września w Seattle.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!