Potwierdzono nowe rozszerzenie do Marvel Ultimate Alliance 3, znamy pierwsze szczegóły

Wincenty Wawrzyniak
2019/07/19 12:05
0
0

Tegoroczny Comic-Con dostarczył nam garść informacji na temat nadchodzącego rozszerzenia do Marvel Ultimate Alliance 3.

Dziś, czyli 19 lipca 2019 roku swoją premierę ma Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order, czyli kolejna gra z cyklu superbohaterskich RPG akcji osadzonych w znajomym uniwersum komiksów Marvela. Wiemy już na pewno, że twórcy gry zamierzają wspierać swoją produkcję po premierze – doczeka się on zarówno płatnych, jak i darmowych rozszerzeń.Potwierdzono nowe rozszerzenie do Marvel Ultimate Alliance 3, znamy pierwsze szczegółyPodczas tegorocznych targów E3 dowiedzieliśmy się od Nintendo, że tytuł dostanie rozszerzenie, które będzie obejmowało superbohaterów z popularnej serii X-Men oraz inne postacie, jednak nie dostaliśmy na ten temat żadnych detali. Zmieniło się to podczas panelu Marvel Games na tegorocznym Comic-Con w San Diego.

Po pierwsze (i dla wielu najważniejsze) Loki będzie jedną z pierwszych grywalnych postaci. Pokazano jego umiejętności – możliwość tworzenia kopii siebie samego, trąb powietrznych oraz używanie lodowych ataków dzięki jego powiązaniu z Frost Giantem. Następnie ogłoszono kolejnych bohaterów: Cyclops oraz Colossus, których dostaniemy w Ultimate Alliance 3, jednak nie w dniu premiery. Obiecano jednak, że obie postacie z X-Menów na pewno się pojawią i w dodatku nie trzeba będzie za nie płacić.

Po drugie, pełnoprawne DLC będzie nazywać się Marvel Knights i zadebiutuje tej jesieni, wprowadzając do gry takich bohaterów, jak Blade, Moon Knight, Punisher czy Morbius. Dodatek ma być częścią przepustki sezonowej. Jeśli wierzyć prezentacji na panelu, X-Meni mają nadejść zaraz po tym, a po nich pojawi się Fantastyczna Czwórka. Przepustka sezonowa będzie kosztować nas 20 dolarów, jednakże będzie możliwość zakupu przepustki razem z podstawką w zestawie.

GramTV przedstawia:

Do tego wszystkiego dostaliśmy również obszerne, bo 17-minutowe nagranie z gameplayem.

Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!