News

Wiedźmin 3 – mod HD Reworked Project na premierowym zwiastunie

LM, 17.07.2019 19:12 3

Najnowsza wersja popularnej modyfikacji graficznej trafiła już na serwery.

Dobra wiadomość dla fanów Wiedźmina 3, a także wszystkich, którzy dopiero przymierzają się, by postawić swoje pierwsze kroki w wiedźmińskim świecie. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami modder Halk Hogan PL udostępnił na serwerach NexusMods najnowszą, opatrzoną numerem 10.0 wersję swojej modyfikacji graficznej do trzeciej odsłony przygód Geralta. Tym razem na warsztat trafiły tekstury otoczenia, ale autor przy okazji poprawił także tekstury dla strojów postaci niezależnych. Fanom dodatku Krew i wino przypominamy, że dedykowana krainie Toussaint wersja moda pojawi się w sieci już wkrótce. Tymczasem prezentację wybranych aspektów najnowszej wersji moda możecie zobaczyć na załączonym poniżej zwiastunie.

The Witcher 3 HD Reworked Project ma na celu odświeżenie niemal wszystkich oryginalnych tekstur gry Wiedźmin 3: Dziki Gon z zauważalną poprawą ich jakości wizualnej. Dodatkowo modder przekonuje, że wprowadzone dzięki modyfikacji zmiany nie powinny wpłynąć na wydajność aplikacji. Całość robi spore wrażenie, a dzięki operowaniu na oryginalnych plikach klimat Wiedźmina pozostał nienaruszony. Wszystkie pliki moda, instrukcje i niezbędne informacje znajdziecie pod tym adresem.

Modyfikacja powstała z myślą o grze Wiedźmin 3: Dziki Gon z dodatkami Serca z kamienia oraz Krew i wino od studia CD Projekt RED. Jeśli szykujecie się na maraton z wszystkimi odsłonami serii Wiedźmin, to z pewnością zainteresują Was także udostępnione niedawno paczki z przeskalowanymi teksturami dla NPC-ów do pierwszego Wiedźmina i gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów.

https://www.youtube.com/watch?v=F7bbeINxfw8

Jeśli modowanie, to tylko na PC – bogata oferta pecetowych tytułów w ofercie Sferis.pl.

najnowsze