News

Zapowiedziano The World of Cyberpunk 2077, 200-stronicowe wprowadzenie do świata Mike’a Pondsmitha

LM, 16.07.2019 11:59 2

Publikacja zadebiutuje kilka dni po rynkowej premierze najnowszego hitu studia CD Projekt RED.

Studio CD Projekt RED oficjalnie ogłosiło nawiązanie współpracy z firmą Dark Horse Books. Jej owocem będzie 200-stronicowa publikacja poświęcona wszystkim niuansom, które fan cyberpunkowego uniwersum znać powinien. The World of Cyberpunk 2077 trafi do księgarń dokładnie 21 kwietnia 2020 roku, czyli zaledwie na kilka dni po rynkowym debiucie najnowszej gry RED-ów. Książka ukaże się w kolorowej, twardej oprawie a jej sugerowana cena może sięgać niespełna 40 dolarów (ponad 150 PLN).

Publikację można traktować zarówno jako instrukcję obsługi cyberpunkowego świata dla wszystkich, którzy planują spędzić długie godziny w mrocznych uliczkach Night City, jak i suplement wyjaśniający niektóre fakty, których nie zgłębiliśmy nawet podczas kilkuset godzin gry. Zgodnie z przekazanymi informacjami całość dostępna jest wyłącznie w wydaniu anglojęzycznym, ale gdy pojawią się doniesienia związane z polskim przekładem, to z pewnością się o tym dowiecie.

Cyberpunk 2077 zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł bazuje na świecie Cyberpunk 2020 wykreowanym na potrzeby papierowego RPG przez Mike’a Pondsmitha.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze