News

GTA 5 zaciera granicę z rzeczywistością

Maria Wawrzyniak, 11.07.2019 20:05 0

Pakistański polityk pochwalił na Twitterze umiejętności pilota samolotu z Grand Theft Auto V i naprawdę myślał, że przedstawione na filmie wydarzenie stało się naprawdę.

Wszystko zaczęło się od pewnego filmiku, gdzie ciężarówka przerwała lądowanie samolotu, wjeżdżając prosto na pas. Pilot w ostatnim momencie poderwał do góry maszynę i uniknął kolizji, która najpewniej skończyłaby się tragicznie. Filmik zobaczył pewien pakistański polityk, Khurram Nawaz Gandapur, który zdecydował się go skomentować i pochwalił umiejętności pilota samolotu. Tyle że to był filmik z gry Grand Theft Auto V.

Tweet został później oczywiście usunięty, jednakże – jak wszyscy dobrze wiemy – internet zdążył wszystko zachować i możecie zobaczyć reakcję polityka na screenshotach.

Nagranie stworzył pewien użytkownik o nazwie UiGamer, przygotowując je z wykorzystaniem narzędzi reżyserskich w GTA V.

https://youtu.be/koweH5qJOE4

To nie jest pierwszy przypadek, gdy gry mylone są z rzeczywistością. Każdy z takich przypadków jednak robi to samo – poprawia wielu użytkownikom internetu humor.


najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.