News

GRID - zobacz pierwszy trailer na silniku gry

Adam "Harpen" Berlik, 11.07.2019 14:25 0

W oczekiwaniu na premierę.

GRID miał wjechać na sklepowe półki we wrześniu, ale najnowsza odsłona popularnej serii od Codemasters Software zaliczyła kilkutygodniowy poślizg i ostatecznie pojawi się w sprzedaży 11 października w wersjach na PC oraz Xbox One i PlayStation 4 (jeśli chcielibyście zagrać w GRID-a na Switchu, to przypominamy, że posiadacze konsoli Nintendo wkrótce otrzymają możliwość zakupu GRID: Autosport).

Poniższy materiał określany jest mianem gameplay trailera, ale nietrudno zauważyć, że tak naprawdę Codemasters Software przygotowało wideo zawierające głównie ujęcia z powtórek wyścigów. Nie zmienia to jednak faktu, że nowy GRID zapowiada się naprawdę dobrze, chociaż niektórym przeszkadza to, że gra bardziej przypomina drugą, a nie pierwszą (kultową) odsłonę cyklu. Jak jest naprawdę? O tym przekonamy się dopiero po premierze.

https://www.youtube.com/watch?v=gnKb9_Z9qww


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze

Poznaliśmy datę premiery filmu Czarna Pantera 2

1

Kolejna informacja z D23 Expo – znamy datę premiery kontynuacji przygód króla Wakandy. Dla fanów filmu na tym jednak kończą się dobre wiadomości, bowiem czekać będziemy naprawdę długo.