News

Niezwykła szczegółowość postaci z Cyberpunka 2077

Maria Wawrzyniak, 10.07.2019 18:40 2

Z okazji organizacji konkursu na najlepszy cosplay Cyberpunk 2077, polski deweloper CD Projekt RED podzielił się z graczami ogromną ilością zdjęć bohaterów gry.

Wiemy już, że Cyberpunk 2077 to jedna z najbardziej wyczekiwanych gier na obecną chwilę, wiemy, że jedna trzecia egzemplarzy jak na razie została zakupiona za pomocą platformy GOG, wiemy też, że spotkamy w grze Keanu Reevesa oraz że niedawno deweloper znów postanowił zorganizować konkurs na najlepszy cosplay. Teraz natomiast opublikowano ponad 80 zdjęć, które przedstawiają głównych bohaterów produkcji – z najmniejszymi szczegółami.Zdjęcia mają pełnić funkcję poradnika do cosplayu, ale wszyscy wiemy, że i tak wielu znasz popatrzy na nie, nie mając w planach przebieranie się za kogokolwiek. One po prostu są świetnymi zdjęciami. Możemy więc pogapić się na V zarówno w wersji żeńskiej, jak i męskiej, na Royce’aPlacide’aJackie czy Brigitte. Grafikom pewnie rzuci się w oczy poziom detali, który jest naprawdę wysoki, jak na postaci z gry komputerowej.

Wszystkie zdjęcia możemy pobrać, klikając w poszczególne linki w jednym ze statusów na oficjalnym profilu Cyberpunka 2077 na Twitterze.

https://twitter.com/CyberpunkGame/status/1148563992295747584

Cyberpunk zadebiutuje 16 kwietnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.


Pełna oferta gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze