News

Do Mortal Kombat 11 powraca Sindel

Maria Wawrzyniak, 10.07.2019 15:45 0

Na początku czerwca ogłoszono listę postaci, które pojawią się w grze Mortal Kombat 11 w ramach zestawu The Kombat Pack. Wśród nich jest Sindel!

Nowi (no i jednocześnie starzy, wiecie, o co chodzi) bohaterowie zmierzają do Mortal Kombat 11 w najnowszym rozszerzeniu Kombat PassEd Boon, szef studia NetherRealm postanowił nawet osobiście zaprezentować jedną z nowych postaci – Sindel. Zrobił to w serwisie społecznościowym Twitter, publikując statu ze zdjęciem wspomnianej wojowniczki i podpisując: 7 deadly Sindels (nawiązanie do siedmiu grzechów głównych).

https://twitter.com/noobde/status/1148235197621657600

Sindel zadebiutowała w Mortal Kombat 3. Pomimo całkiem ponurego wyglądu w gotyckim stylu, jest postacią życzliwą. Dojrzała kobieta w kwiecie wieku sprawuje władzę nad Edenią, wraz ze swoją córką, księżniczką Kitaną oraz mężem Jerodem. Dysponuje naturalnym źródłem magii, dzięki któremu potrafi lewitować, a także swobodnie manipulować falami dźwiękowymi. W Mortal Kombat: Deception została opisana jako postać z trudną osobowością. Jest jedną z niewielu, którzy przeszli na stronę dobra, będąc na początku złym. W najnowszym Mortal Kombat 11 Sindel pojawi się w formie całkowicie odnowionej, wyglądającej znacznie lepiej. Tak wyglądała wcześniej:Źródło: https://bloody-disgusting.com/news/3571254/ed-boon-reveals-new-look-sindel-mortal-kombat-11/

Nie wiemy jednak, kiedy Sindel oraz inne postacie z DLC oficjalnie się pojawią. Jak na razie gracze dostali jedynie wczesny dostęp do bohatera Shang Tsung.


najnowsze