News

Call of Duty: Black Ops 4 – jeszcze dziś na PlayStation 4 wystartuje operacja Apocalypse Z

LM, 09.07.2019 12:14 0

Nowe tryby rozgrywki, mapy, uzbrojenie, specjalista i masa innych nowinek. Zobacz premierowy zwiastun.

Firma Activision ogłosiła kolejny etap popremierowego wsparcia dla najnowszej produkcji studia Treyarch – Call of Duty: Black Ops IIII. Operacja Apocalypse Z wystartuje na serwerach PlayStation Network jeszcze dzisiaj, a nieco później zostanie oddana także na ręce miłośników pecetów i konsol Xbox One. Treyarch zaplanowało masę nowinek dla wydanej w minionym roku produkcji, a wybrane z nich możecie zobaczyć na załączonej do wiadomości grafice i upublicznionym zwiastunie.

Operacja Apocalypse Z w Black Ops 4 to liczne nowości dla każdego z dedykowanych trybów zabawy – battle royale Blackout, sieciowej rywalizacji i kooperacyjnego trybu zombie. W pierwszym z nich pojawią się nowi grywalni bohaterowie, uzbrojenie, tryby rozgrywki i szereg aktualizacji dla areny, na której rozgrywają się zmagania. Fani kooperacyjnego trybu zombie otrzymają m.in. nową przygodę zatytułowaną Alpha Omega; nowe eliksiry; oraz umiejętności.

Tymczasem fani klasycznego trybu sieciowego mogą liczyć na nowe mapy: Der Schatten, Remnant i znaną z poprzednich odsłon Havanę. Wraz z Apocalypse Z do Black Ops powraca specjalista wprowadzony w poprzedniej odsłonie – Reaper. Obok tego Treyarch przygotował nowy tryb zabawy – Sticks & Stones. Podczas zabawy gracze otrzymają do dyspozycji jedynie kuszę, nóż i siekierę, by walczyć każdy na każdego w zorientowanym na punkty trybie. Co ważne, gracze zabici za pomocą siekiery zostaną pozbawieni wszystkich zdobytych wcześniej punktów, więc warto walczyć do końca. Więcej szczegółów omawianej aktualizacji znajdziecie pod tym adresem.

Call of Duty: Black Ops IIII dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

https://www.youtube.com/watch?v=mO6kQT33_8Q

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze