News

To nie koniec Stranger Things w grze Fortnite

Maria Wawrzyniak, 05.07.2019 17:30 0

Poza tajemniczymi portalami, które nagle pojawiły się w grze, gracze dostali nowe skórki i ubrania, które wyglądają naprawdę dobrze.

Po tym, jak w grze Fortnite pojawiły się znienacka tajemnicze portale, w dodatku boleśnie przypominające te z serialu Stranger Things, gracze zorientowali się, że na rzeczy prawie na pewno jest jakaś kolaboracja firmy Netflix z Epic Games.

https://twitter.com/FortniteGame/status/1146931699336589312

I tak oto, wczoraj, czyli w dniu, w którym dostaliśmy cały trzeci sezon serialu, twórcy Fortnite oficjalnie ogłosili, że gracze mogą wejść w posiadanie przedmiotów związanych ze Stranger Things – wśród nich znalazła się skórka komendanta Jima Hoppera oraz Demagorgona. Tak, możecie wyglądać jak ten potwór z ekranu, którego pewnie zobaczyliście wczoraj, kiedy oglądaliście nowy sezon. A jeśli tego nie zrobiliście, to koniecznie zróbcie jak najszybciej!Źródło: profil gry Fortnite na Twitterze

Do tego możemy jeszcze skórkę na broń, która jest teksturą Drugiej Strony, czyli tego obrzydliwego świata, do którego prowadzą portale. A przynajmniej te z serialu, bo jak na razie te w Fortnite prowadzą jedynie na drugą stronę lokacji, w której się znajdują.

Czy Epic Games mogłoby się bardziej postarać i rozwinąć tę kolaborację? Jak myślicie?


najnowsze