Pierwszoosobowy horror Silver Chains z datą premiery na PC

LM
2019/06/25 11:03

Poznaj tajemnice opuszczonej rezydencji w grze inspirowanej seriami Layers of Fear i Outlast.

Firma Headup Games ogłosiła oficjalną datę premiery najnowszej produkcji studia Cracked Heads Games, czyli pierwszoosobowego horroru zatytułowanego Silver Chains. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez wydawcę tytuł ukaże się na komputerach osobistych dokładnie 6 sierpnia za pośrednictwem platform Steam i GOG.com. Jednocześnie w sieci upubliczniono najnowszy zwiastun tytułu, który traktuje o szaleństwie, z którym przyjdzie nam się zmierzyć w Silver Chains.

Pierwszoosobowy horror Silver Chains z datą premiery na PC

Silver Chains to pierwszoosobowa gra przygodowa utrzymana w konwencji horroru, w której wybierzemy się do tajemniczej, pozornie opuszczonej rezydencji. Podczas zabawy rozwiążemy serię zagadek, które przybliżą nam wydarzenia rozgrywające się w posiadłości, a także ujawnią nam, jaki ma w nich udział nasz protagonista.

GramTV przedstawia:

Całość koncentruje się na eksploracji i licznych zagadnieniach fabularnych, a deweloperzy podkreślają inspiracje takimi tytułami jak Layers of Fear czy Outlast. Obecnie nie dowiedzieliśmy się, czy planowane są także konsolowe wersje tytułu.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!