News

Starfield i The Elder Scrolls VI zostaną zaprezentowane na krótko przed rynkową premierą

LM, 24.06.2019 08:00 0

Oznacza to, że zainteresowani nie powinni spodziewać się materiałów z gier jeszcze przez długi czas.

Jeśli zastanawiacie się jak przebiega proces deweloperski dwóch nadchodzących gier produkowanych bezpośrednio przez Bethesdę – Starfield i The Elder Scrolls VI – to szczerze możemy Wam powiedzieć, że nie wiemy. Podobnie mają się sprawy z planowanymi terminami debiutu obu tytułów. Z pewnością możemy Wam za to oznajmić, że żadnej z nich nie zobaczymy jeszcze przez dłuższy czas. Takie oświadczenie wydał Todd Howard.

W rozmowie z redakcją serwisu IGN Howard przyznał, że chce się wstrzymać z prezentacją nowych gier do czasu, aż te będą o krok od premiery. Tym samym możemy się spodziewać, że Bethesda najpierw podzieli się oficjalną datą premiery i garścią materiałów promocyjnych, a dopiero potem uraczy nas prezentacją rozgrywki. Jednocześnie Todd Howard określił siebie jako konserwatystę na tle innych producentów, który woli spędzić nieco więcej czasu z mniejszym zespołem deweloperów, niż rzucić do projektu tysiąc osób, by ten był gotowy na już. Zapewnił jednocześnie, że zarówno Starfield, jak i The Elder Scrolls VI zostaną zaprezentowane i trafią na rynek tak szybko, jak będzie to możliwe.

Warto pamiętać, że obie gry mają skorzystać z dobrodziejstw konsol nowej generacji, a w chwili gdy nawet urządzenia pozostają z jedynie przybliżoną datą premiery, to pierwszego z nowych tytułów Bethesdy możemy spodziewać się dopiero w 2021.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze