News

Nowa aktualizacja Fortnite'a z Fontanną Obfitości, która uleczy nawet naszych wrogów

Maria Wawrzyniak, 18.06.2019 16:17 0

Epic Games nieustannie - praktycznie tydzień w tydzień - wprowadza zupełnie nowe zmiany do swojej najpopularniejszej produkcji, czyli słynnego Fortnite'a.

Najnowsza aktualizacja w wersji 9.30 jest już dostępna na PC, konsolach PS4, Xbox One oraz Switch, a także telefonach. Wprowadza do gry zupełnie nowe elementy. Jednym z nich jest Chug Splash, czyli przedmiot przypominający sześciopak energetyków, który można rzucić w kierunku swoich przeciwników, aby ich uleczyć. Polski odpowiednik to Fontanna Obfitości
 
W oficjalnym poście na blogu Epic poinformował, iż w momencie zderzenia się z ziemią, Chug Splash robi dokładnie to, co ma w nazwie (angielskiej oczywiście), czyli ochlapuje (splash) energetyzującym napojem każdego, kto znajdzie się w zasięgu. Wówczas gracz natychmiast otrzyma dwadzieścia punktów życia w przypadku jego braku lub tyle samo punktów tarczy, w przypadku pełnego paska. Co ciekawe, nieważne jest, czy graczem jest nasz sojusznik, czy może przeciwnik - uzdrowiony zostanie każdy.Poza tym pojawiły się trzy nowe tryby okresowe: starcie snajperów w parach, trójki oraz na bogato, czyli walka w oddziałach z wykorzystaniem broni legendarnych. Do tego wszystkiego wprowadzono także mnóstwo poprawek dotyczących mechaniki, oprawy wizualnej oraz audio, a także poprawki interfejsu.
 
Dużo zmian zaszło również w trybie kreatywnym: dodano między innymi nowe wyspy, możliwość przemienienia się w rekwizyt jak w Garry's Mod oraz mnóstwo pomniejszych usprawnień. Pełną listę po polsku znajdziecie na stronie Epic Games.

Sprawdź ofertę gier komputerowych w naszym sklepie Sferis.pl

najnowsze