Desperados III zaoferuje aktywną pauzę dla fanów taktycznej rozgrywki

LM
2019/06/16 19:01
3
0

Zobacz najnowszy, przygotowany z myślą o targach E3 2019 zwiastun.

Garść szczegółów związanych z najnowszą grą od studia Mimimi Games – trzecią pełnoprawną odsłoną cyklu westernowych taktycznych RTS-ów Desperados. Wprawdzie tytuł nie był szczególnie widoczny podczas kalifornijskich targów, ale przy ich okazji otrzymaliśmy nie tylko nowy zwiastun, ale też istotną informację związaną z mechaniką rozgrywki.

Desperados III zaoferuje aktywną pauzę dla fanów taktycznej rozgrywki

GramTV przedstawia:

Okazuje się, że o ile Desperados III pozostanie wierne tradycjom cyklu w zakresie taktycznej walki w czasie rzeczywistym, to twórcy wykonali też ukłon w stronę graczy, którzy chcą mieć nieustannie wszystko pod kontrolą. Z myślą o nich deweloperzy szykują tryb aktywnej pauzy zatytułowany Showdown. Podczas niego będziemy mogli zatrzymać rozgrywkę, by wydać odpowiednie rozkazy wszystkim członkom rozdziału, odpowiednio zbadać i wykorzystać otoczenie do uzyskania przewagi, a nawet precyzyjnie skoordynować działania zespołu. Dzięki temu gracze lubujący się w krwawych starciach będą mogli skrupulatnie zaplanować nadchodzącą rzeź, a zwolennicy skradankowego podejścia zrobią wszystko, by jak najdłużej unikać wykrycia. Całość zapowiada się bardzo obiecująco i co najlepsze – gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Desperados III zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł powstaje w studiu Mimimi Games, które powinniście kojarzyć dzięki udanej taktycznej strategii Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Wydawcą gry jest firma THQ Nordic.


Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
3
Hitman73
Gramowicz
17/06/2019 13:16

Graficznie to całe Shadow Tactics: Blades of the Shogun, tylko w innym theme. Nie mówię, że to źle, bo ST: BotS było rewelacyjne dla mnie, bardzo przyjemnie mi czas minął grając. Po prostu z gameplay'a widzę sporo podobieństw wizualnych. Mam mało czasu na gry, a ST pozwoliło mi na krótkie, 20 minutowe sesje z bardzo miłym outcome. Czekam i chętnie pogram :)

wolff01
Gramowicz
17/06/2019 00:00

Muzyka pasuje jak pięść do oka. No ale modna taka teraz...

MisticGohan_MODED
Gramowicz
16/06/2019 21:10

Dobrze, że w klasycznym wydaniu a nie jakimś niewiadomo jakim tworze jak to było w drugiej części :P
Trwa Wczytywanie