News

Desperados III zaoferuje aktywną pauzę dla fanów taktycznej rozgrywki

LM, 16.06.2019 19:01 3

Zobacz najnowszy, przygotowany z myślą o targach E3 2019 zwiastun.

Garść szczegółów związanych z najnowszą grą od studia Mimimi Games – trzecią pełnoprawną odsłoną cyklu westernowych taktycznych RTS-ów Desperados. Wprawdzie tytuł nie był szczególnie widoczny podczas kalifornijskich targów, ale przy ich okazji otrzymaliśmy nie tylko nowy zwiastun, ale też istotną informację związaną z mechaniką rozgrywki.

Okazuje się, że o ile Desperados III pozostanie wierne tradycjom cyklu w zakresie taktycznej walki w czasie rzeczywistym, to twórcy wykonali też ukłon w stronę graczy, którzy chcą mieć nieustannie wszystko pod kontrolą. Z myślą o nich deweloperzy szykują tryb aktywnej pauzy zatytułowany Showdown. Podczas niego będziemy mogli zatrzymać rozgrywkę, by wydać odpowiednie rozkazy wszystkim członkom rozdziału, odpowiednio zbadać i wykorzystać otoczenie do uzyskania przewagi, a nawet precyzyjnie skoordynować działania zespołu. Dzięki temu gracze lubujący się w krwawych starciach będą mogli skrupulatnie zaplanować nadchodzącą rzeź, a zwolennicy skradankowego podejścia zrobią wszystko, by jak najdłużej unikać wykrycia. Całość zapowiada się bardzo obiecująco i co najlepsze – gra ukaże się jeszcze w tym roku.

Desperados III zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Tytuł powstaje w studiu Mimimi Games, które powinniście kojarzyć dzięki udanej taktycznej strategii Shadow Tactics: Blades of the Shogun. Wydawcą gry jest firma THQ Nordic.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=64&v=WshQo48iu2E

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl.

najnowsze