News

Epic Games Store będzie rozdawało darmowe gry do końca roku. Co tydzień!

pepsi, 11.06.2019 12:38 0

Epic Games toczy trudną batalię o względy graczy. Do nowego sklepu konsumentów mają przekonać m.in. darmowe tytuły. Właśnie ogłoszono kolejny z nich.

 

Umowami na czasową wyłączność dystrybucyjną komputerowych edycji gier Epic Games Store wywołuje niemałe kontrowersje, ale firma podejmuje też starania celem zdobycia jak największej grupy klientów. Podczas E3 2019 Epic Games ogłosiło, że zamierza do końca roku co tydzień rozdawać darmowe gry komputerowe. Kampania już się rozpoczęła, obecnie nieodpłatnie dostępne w ofercie sklepu jest Kingdom: New Lands od wydawnictwa Raw Fury, a już od czwartku (13 czerwca) każdy zarejestrowany będzie mógł dodać do swojego konta Enter the Gungeon.

Rozdawnictwo nie obejmuje zatem najgorętszych tytułów, ale są to cenione pozycje z segmentu indie. Wcześniej na Epic Games Store można było za darmo pobrać World of Goo, Rime czy City of Brass. Co przyniosą kolejne tygodnie? Tego operatorzy sklepu na razie nie ujawniają, ale z pewnością warto będzie do niego regularnie zaglądać.

Oferta gier cyfrowych w sklepie sferis.pl

najnowsze