News

E3 2019: gdy ktoś ginie w Watch Dogs: Legion, ginie na zawsze

pepsi, 11.06.2019 16:52 0

Rekrutowanie będzie istotnym elementem Watch Dogs: Legion. Nie wszyscy, którzy wstąpią w szeregi DedSec, dotrwają jednak do końca – a opowieść będzie toczyć się dalej.

W Watch Dogs: Legion gracz będzie mógł zrekrutować w szeregi DedSec każdego mieszkańca Londynu – to jeden z fundamentów nowej gry Ubisoftu, o czym mogliśmy się przekonać podczas wczorajszego premierowego pokazu rozgrywki. Użytkownicy będą mogli zebrać zespół liczący maksymalnie 20 postaci. Fakt, że połączą oni z nami swoje siły nie oznacza, że przestaną być aktywnymi partycypantami w wydarzeniach dziejących się w mieście. 

Gracze mogą przełączać się między nimi w dowolnym momencie. Może to służyć za szybki sposób na przemieszczanie się z jednej lokacji do innej (choć będzie też bardziej standardowy sposób – podróż metrem). Każdemu bohaterowi można przypisać dowolną klasę. Szkopuł tkwi jednak w tym, że w momencie kiedy zginą, tracimy ich na dobre i nie da się już ich odzyskać dla naszego oddziału. Wówczas można jednak znaleźć nowego rekruta i znów zapełnić 20-osobowy limit.

Brzmi interesująco? Watch Dogs: Legion ma zaplanowany termin wydania na 6 marca 2020.

Gry Ubisoftu w sklepie sferis.pl

najnowsze