The Elder Scrolls Online ma 13,5 miliona graczy

pepsi
2019/06/10 12:38
0
0

Zenimax Online Studios uznało premierę Elder Scrolls Online: Elsweyr za dobry moment, by podzielić się nowymi statystykami na temat gry. Jej społeczność wciąż rośnie.

The Elder Scrolls Online ma 13,5 miliona graczy

The Elder Scrolls Online może się pochwalić bazą 13,5 miliona graczy. Oznacza to, że od czasu ubiegłorocznej konferencji Bethesdy na E3 grze przybyło aż 2,5 miliona nowych użytkowników. Jak podkreśla wydawca, łączna liczba obejmuje osoby, które do zabawy w TESO przystąpiły w ramach Xbox Game Passa, nie zalicza zaś wszystkich, którzy skorzystali z darmowych triali. Te ostatnie odegrały jednak niebagatelną rolę w propagowaniu produkcji Zenimax Online Studios.

- Mieliśmy serię naprawdę udanych triali na Xboksie. Pojawiło się wiele osób zainteresowanych grą właśnie dzięki nim. Game Pass jest w zasadzie przedłużeniem tej inicjatywy, ponieważ daje ludziom sposób na szybkie wskoczenie do rozgrywki – mówi Matt Firor, reżyser The Elder Scrolls Online. – Czy uważamy, że to pomogło? Z pewnością. Dzięki temu mamy więcej ludzi w grze. Więcej osób zobaczyło o czym jest ta gra, co było dla nas dobre – wtóruje mu dyrektor kreatywny Rich Lambert.

GramTV przedstawia:

- Wydaje się, że od czasu udostępnienia przez nas aktualizacji One Tamriel w 2016 roku, która wyrównała krzywą postępów i pozwoliła wszystkim grać ze sobą, gra naprawdę dostała kopa. Mieliśmy też całkiem sporą eksplozję graczy od grudnia 2018 do lutego 2019, co dość mocno nas zaskoczyło. Nie wiedzieliśmy, że zyskamy aż tak dużą popularność, ale takie problemy to ja lubię – dodaje Firor.

Dziś w nocy na konferencji Bethesdy zaprezentowano nowy trailer The Elder Scrolls Online: Elsweyr. Zenimax Online Studios pochwaliło się też innym swoim projektem, Commander Keen.

Gry firmy Bethesda w sklepie Sferis.pl

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!