News

E3 2019: Rocket League na rolkach - Roller Champions zapowiedziane. Pre-alfa dostępna na Uplay

pepsi, 10.06.2019 23:28 0

Roller Champions to nowa, szalona propozycja Ubisoftu dla fanów sportu wszelakiego. Przez kilka dni rozgrywkę z wczesnej wersji będzie mógł wypróbować każdy z kontem Uplay.

 

 

Kolejną nowo zapowiedzianą grą na konferencji Ubisoftu poprzedzającej targi E3 jest Roller Champions. Dwie drużyny mierzą się ze sobą w dyscyplinie sportowej, stanowiącej osobliwe połączenie futbolu amerykańskiego, koszykówki, piłki ręcznej i… jazdy na rolkach. Całość przypomina bardzo popularne i niezwykle ciepło przyjęte Rocket League od studia Psyonix. Czy francuskiej firmie uda się powtórzyć sukces tego tytułu?

Roller Champions będzie należało do segmentu free-to-play i pozwoli nie tylko rozgrywać mecze trzech na trzech, ale przedłoży użytkownikom całe struktury budowania swojej pozycji w tej eklektycznej dyscyplinie. Gracze pozyskają sponsorów dla swoich drużyn, zaczną ściągać coraz więcej widzów na trybuny, odblokują nowe wyposażenie, a wreszcie staną się prawdziwymi legendami. 

Poniżej przedstawiamy materiały wideo z Roller Champions, udostępnione przez Ubisoft. Jeśli gra wzbudziła Wasze zainteresowanie, możecie jej spróbować w wersji pre-alfa już teraz na platformie Uplay, gdzie będzie dostępna w dniach 10-14 czerwca.

https://www.youtube.com/watch?v=6PYfi7DqJZ8

 

https://www.youtube.com/watch?v=cFdyq9I1HZo

 

najnowsze