News

Plotka - Ubisoft pracuje nad RPG-iem Orpheus w stylu Breath of the Wild

therionee, 09.06.2019 14:48 3

Orpheus będzie podobne do Breath of the Wild, jeśli chodzi o styl artystyczny, nie będzie jednak tak bardzo rozbudowaną grą.

 

 

Jak donosi Kotaku, Ubisoft pracuje nad nową marką o nazwie Orpheus. Gra ma być zapowiedziana podczas poniedziałkowej konferencji firmy. Ma być to tytuł w stylu The Legend of Zelda: Breath of the Wild (jeśli chodzi o styl artystyczny). Będzie to niezbyt rozbudowane RPG - pod względem rozmachu można by porównać je do Child of Light, innej gry wydanej przez Ubisoft. Czy wspomniane RPG ma coś wspólnego z Orfeuszem znanym z mitologii, który dla ratowania swej żony, Eurydyki, udał się do piekła? Zapewne niebawem się przekonamy. Nazwy robocze zazwyczaj jednak nie mają wiele wspólnego z rzeczywistą zawartością.

Na konferencji Ubisoftu czeka nas kilka ciekawych zapowiedzi. Firma pracuje nad wieloma grami, które nie zostały jeszcze ogłoszone, ale mają zostać wydane przed końcem bieżącego roku fiskalnego. Jedną z nich może być Roller Champions. Zobaczymy też Watch Dogs Legion, Ghost Recon Brakpoint, The Division 2, For Honor i Rainbow Six Siege. Wieść niesie, że na E3 pokazane zostanie Rainbow Six Quarantine, kooperacyjny spin-off Siege w kosmosie.


W sklepie Sferis.pl znajdziesz bogaty wybór gier Ubisoftu

najnowsze