News

RPG akcji twórców The Technomancer - GreedFall - trafi na rynek we wrześniu

LM, 06.06.2019 14:40 0

Przy okazji zbliżających się targów E3 wydawca upublicznił nowy zwiastun fabularny tytułu.

Firma Focus Home Interactive opublikowała w serwisie YouTube nowy zwiastun nadchodzącej gry studia Spiders – osadzonego w fantastycznym uniwersum RPG akcji zatytułowanego GreedFall. Tym razem wydawca postanowił przybliżyć nam tło fabularne tytułu, ale zwiastun ujawnił też niezwykle istotną informację dla wszystkich oczekujących na grę. Okazuje się, że GreedFall zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One we wrześniu tego roku. Konkretnej daty premiery jeszcze nie wskazano, ale z pewnością poznamy ją w nadchodzących tygodniach.

GreedFall to akcja akcji z elementami RPG, która przeniesie nas do stylizowanego na XVII-wieczną Amerykę fantastycznego uniwersum. Podczas zabawy wybierzemy się na wyspę, której mieszkańcy żyli w harmonii z naturą, do czasu, gdy tą zainteresowali się koloniści. Naszym celem jest znalezienie tajemniczego lekarstwa, ale jak przekonują twórcy, do osiągnięcia tego celu wiedzie wiele skrajnie różnych dróg. Całość ma zapewnić nam masę akcji, a przebieg linii fabularnej będzie mocno zdeterminowany przez nasze wybory.

Warto przy okazji przypomnieć, że GreedFall nie jest jedyną grą z portfolio Focus Home, która ukaże się we wrześniu. W tym miesiącu na rynek trafi także The Surge 2 studia Deck13.

https://www.youtube.com/watch?v=WAcJBgnbrKY

Kup gry akcji z bogatej oferty sklepu Sferis.pl.

najnowsze