News

Oficjalne książki Fortnite w polskiej wersji już w sprzedaży!

gram.pl, 06.06.2019 14:37 0

Fortnite: Oficjalny Przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale oraz Oficjalny Dziennik Bojowy.

Jeśli graliście lub zamierzacie grać w Fortnite i chcielibyście dominować na polu walki, z pomocą przyjdzie Fortnite: Oficjalny Przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale. W książce wyjaśniono zarówno podstawowe zasady rozgrywki, jak i omówiono bardziej zaawansowane manewry i triki oraz podano szereg wskazówek, w jaki sposób dobrnąć do końca rundy. Przewodnik oprowadzi Was po zakątkach wyspy, zaprezentuje szeroką gamę uzbrojenia, przydatne w walce sztuczki, zasady wznoszenia budowli, taktyki zespołowe i wiele więcej. Książka zawiera zestawienie kluczowych miejsc, w których można wylądować i zgarnąć cenne łupy oraz podpowiedzi, jak sprawnie poruszać się po wyspie, jak rozwiązywać problemy dzięki budowaniu osłon i wtapianiu się w otoczenie oraz jak zyskać przewagę, grając solo lub w zespole.

 

 

Druga propozycja dla fanów Fortnite to Oficjalny Dziennik Bojowy, w którym możecie opisywać przebieg swych najbardziej heroicznych bitew, rejestrować postępy i sprawdzać, jak rozwinął się sposób gry. Znalazło się tu miejsce na wszystko, od nicków towarzyszy z oddziału po zawartość szafki. Z pomocą dziennika łatwo przekonacie się, które strefy lądowania i taktyki najczęściej zapewniają wam sukces, zapiszecie kluczowe statystyki i cenne łupy, zaprojektujecie własne stroje i broń oraz zaplanujecie ruchy w kolejnych rozgrywkach.

 

 

Wydawcą książek Fortnite: Oficjalny Przewodnik. Jak przetrwać Battle Royale oraz Oficjalny Dziennik Bojowy jest Insignis. Gram.pl objął je patronatem medialnym.


W sklepie Sferis.pl znajdziesz kolekcję ciekawych figurek z Fortnite!

najnowsze