Google przepowie nam przyszłość jeszcze przed E3 – zapowiedziano Stadia Connect

LM
2019/06/04 16:15
1
0

Cena, data premiery, dostępność gier tematami najbliższej prezentacji.

Jeśli po tegorocznej odsłonie GDC w San Francisco firma Google zdobyła Waszą uwagę zapowiedzią usługi streamingowej Stadia, to mamy dla Was ważny komunikat. Na oficjalnym Twitterze marki zapowiedziano pierwszą prezentację Stadia Connect, podczas której zostaną ujawnione konkrety związane z datą premiery usługi, jej cenami oraz bazą dostępnych gier. Ta odbędzie się jeszcze przed targami E3 2019, a konkretnie w najbliższy czwartek 6 czerwca o godzinie 18:00 czasu polskiego.

Google przepowie nam przyszłość jeszcze przed E3 – zapowiedziano Stadia Connect

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że w marcu Google oficjalnie ujawniło swoją ofertę streamingową dla graczy. Ta ma wyróżniać się przystępnością i niemal znikomymi wymaganiami sprzętowymi, a przy tym zaoferuje dużą moc i bogatą ofertę tytułów. Według amerykańskiej firmy jest to przyszłość branży, ale przynajmniej na razie warto powstrzymać się od górnolotnych haseł i poczekać na kolejne konkrety.

O nowinkach ujawnionych podczas Stadia Connect z pewnością przeczytacie na łamach Gram.pl.

Wczytywanie ramki mediów.

Sprawdź bogatą ofertę gier wideo w sklepie Sferis.pl.

Komentarze
1
Illidian_Stormrage
Gramowicz
04/06/2019 16:47

Która to firma próbuje streaming wrzucić na siłę do gamingowego świata? Kolejna gdzie nie trzeba być Nostradamusem by przewidzieć iż zapomni się bardzo szybko.