News

This Land Is My Land - Indianin kontra biali na nowym gameplay-trailerze

therionee, 30.05.2019 11:54 0

W grze przeniesiemy się na tereny amerykańskiego Pogranicza, gdzie wcielimy się w rdzennego Amerykanina.

 

 

Po zapowiedzi This Land Is My Land we wrześniu 2017 nastąpiła długa cisza. W tym czasie jednak Game Labs nie próżnowało i pracowało nad grą, która wygląda na bardzo ambitną. Twórcy przygotowali nowy trailer, pokazujący niezwykle malownicze lokacje i głównego bohatera w akcji. Wszystkie sceny zostały nagrane w grze.

 

https://www.youtube.com/watch?v=TbahHnx7leI

 

This Land Is My Land to skradankowa gra akcji z otwartym światem, której akcja toczy się na amerykańskim Pograniczu. Podczas rozgrywki przemierzamy niebezpieczne tereny, ewoluujące z czasem, niezależnie od naszych działań. Wcielamy się w rdzennego Amerykanina, wojownika należącego do jednego z indiańskich plemion.

Twórcy podkreślają, że każda rozgrywka będzie inna i w każdej na graczy będą czekać niespodzianki. Obiecują również sprytną sztuczną inteligencję, która dostosuje się do tego, co się dzieje. Przeciwnicy będą współpracować ze sobą, by pokonać gracza. Mapa ma być większa niż w Skyrimie.

Za każdym razem, gdy zaczniemy rozgrywkę, świat będzie wyglądał odmiennie. Miasta i obozy będą rozwijać się inaczej, patrole będą zmieniać trasy, wrogowie będą zachowywali się w inny sposób. Dodatkowo, będzie można osiągać cele na kilka różnych sposobów.

Data premiery przewidywana jest na jesień 2019. Grę można zamówić już teraz - za klucz Steam zapłacimy 34,99 dolara. Premierę poprzedzi faza Early Access, do której dostęp otrzymają osoby, które zapłacą minimum 49,99 dolara. Na najhojniejszych graczy, gotowych zapłacić 79,99 dolara, czeka dodatkowo unikatowy łuk, możliwość wybrania imienia jednego z przeciwników oraz dostęp do prywatnego serwera Discorda, na którym można porozmawiać z twórcami gry.


Sprawdź bogatą ofertę gier komputerowych w sklepie Sferis.pl

najnowsze