News

Paradox szykuje zapowiedź nowego grand strategy na PDXCON w Berlinie

LM, 26.05.2019 22:17 0

Już teraz możemy ostudzić zapał fanów – na pewno nie będzie to nowa Victoria.

Paradox Interactive przygotowało nowy materiał promujący zaplanowany na październik konwent fanów gier z portfolio szwedzkiego wydawcy – PDXCON. Na załączonym do wiadomości wideo Dan Lind – reżyser Hearts of Iron IV z Paradox Development Studios – zapowiedział, że na wspomnianej imprezie będziemy mogli spotkać deweloperów odpowiedzialnych za rozmaite grand strategy Paradoksu, a także poznać pierwsze konkrety kolejnej z nich.

W towarzyszącej komunikatowi wiadomości potwierdzono, że na rynek zmierza kolejne grand strategy, ale wciąż nie wskazano czy będzie ono kontynuacją którejś z istniejących serii, czy wprowadzi nas w zupełnie nowe realia. Jedno jest pewne – przywołana tu produkcja z pewnością nie będzie kontynuacją cyklu Victoria – o czym zapewnił nas Henrik Fåhreus, dyrektor Crusader Kings II.

Cóż, sprawa pozostaje otwarta, a my chętnie poznamy Wasze typy, by zweryfikować je podczas zapowiedzi tytułu. PDXCON 2019 odbędzie się w dniach 19-20 października w stolicy Niemiec, Berlinie. Przypomnijmy, że uczestnicy wydarzenia będą mogli przetestować grywalne demo zaplanowanej na pierwszy kwartał 2020 roku gry Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 od studia Hardsuit Labs.

https://www.youtube.com/watch?v=WapLpaScbS0

Strategie nie nie tylko – sprawdź ofertę gier z portfolio Paradox Interactive w sklepie Sferis.pl.

najnowsze