News

Zwiastun premierowy Total War: Three Kingdoms pokazuje moc przyjaźni i sztuki przekonywania

therionee, 17.05.2019 12:12 0

Wrogowie Liu Bei mają więcej pieniędzy, oddziałów, broni i ziem - ale Liu Bei, któremu leży na sercu dobro kraju, ma za sobą ludzi...

 

 

Total War: Three Kingdoms to strategia, w której przenosimy się do Chin. Naszym zadaniem jest nie tylko kierować tysiącami wojowników, ale też znajdować przyjaciół, którzy osłonią nasze plecy i będą nas wspierać. Takie więzi są niezwykle istotne, by osiągnąć sukces.

Gdy narody upadają, rodzą się bohaterowie. W żyłach Liu Bei płynie krew dynastii Han, a jego serce bije wyłącznie dla dobra kraju. Liu Bei musi zmierzyć się z przeważającymi siłami przeciwników. Jego wrogowie mają więcej pieniędzy, oddziałów, broni i ziem. Liu Bei ma jednak poparcie ludzi... - głosi opis trailera.

 

https://www.youtube.com/watch?v=l7ucd4-Tip4

 

W Total War: Three Kingdoms naszym celem jest zjednoczenie Chin. W grze możemy wybrać spośród dwunastu watażków, podbić całe królestwo, stworzyć kolejną wielką dynastię i zbudować spuściznę, która przetrwa wieki. Pomoże nam w tym system dyplomacji, pozwalający zarówno nawiązywać silne przyjaźnie i braterskie sojusze, jak i knuć intrygi oraz dopuszczać się okrutnych zdrad.

 

Total War: Three Kingdoms ukaże się 23 maja.


Zamów gry z serii Total War w sklepie Sferis.pl

najnowsze