News

Miłośnicy piękna z Klanu Róży - poznaj frakcję Toreador z Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2

LM, 16.05.2019 16:30 0

Tytuł zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xboksie One w pierwszym kwartale 2020 roku.

Paradox Interactive nie przestaje raczyć nas kolejnymi skrawkami świata wykreowanego na potrzeby zapowiedzianej w marcu gry Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Podobnie jak w poprzednich tygodniach i tym razem możemy rzucić okiem na kolejny z głównych wampirzych klanów w rzeczonej produkcji – Toreador, poznając jego kluczowe atuty i ogólną charakterystykę.

Toreador zwany również Klanem Róży przez długi czas był jednym z najbardziej wpływowych stronnictw w wampirzym półświatku Seattle. Wprawdzie w czasie akcji Bloodlines 2 jego znaczenie nieco zmalało, ale jak na gry RPG przystało, zapewne wiele w tym zakresie będzie zależało od działań naszego protagonisty. Toreador to frakcja miłośników piękna w każdej postaci, którzy w poszukiwaniu wciąż nowych doznań konsekwentnie tracili resztki swojego człowieczeństwa. Wśród członków klanu znajdziemy jednakowo wielkich artystów czy bohaterów pojedynczego dzieła, a niewykluczone, że także naszego cienkokrwistego protagonistę.

Umiejętności członków klanu koncentrują się wokół dwóch dziedzin – Obecności i Prędkości. Pierwsza z nich pozwala nam skupiać na sobie wzrok przeciwników, którzy oszołomieni naszym pięknem nie będą w stanie podjąć wrogich nam działań lub wezwać grupę fanów, którzy skutecznie rozproszą oponentów. Druga z dziedzin – Prędkość – umożliwi błyskawiczny sprint, którym powalimy wszystkich na drodze lub spowolnienie czasu wokół nas, przez co będziemy widzieć wydłużone animacje działań bohaterów niezależnych. O ile zdolności z pierwszej dziedziny nie złamią tytułowej maskarady, to z umiejętności dedykowanych drugiemu drzewku będziemy musieli korzystać z rozwagą.

Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 zmierza na PC, PlayStation 4 i Xboksa One z datą premiery zaplanowaną na pierwszy kwartał 2020 roku.

https://www.youtube.com/watch?v=aAoFUt-RW-c

Fanów RPG-ów z pewnością zainteresuje bogaty wybór gier z gatunku w ofercie Sferis.pl.

najnowsze