News

W Assassin's Creed Odyssey zaczyna się Wyjątkowo kiepski dzień

therionee, 14.05.2019 10:48 0

W maju na graczy Assassin's Creed Odyssey czekają kolejne atrakcje: Zapomniany Grecki Mit, przedmioty i nie tylko.

 

 

Ubisoft zapowiedział, jakie nowości wprowadzi w maju w Assassin's Creed Odyssey. Dziś wraz z Alexiosem lub Kasandrą możemy przeżyć Wyjątkowo kiepski dzień (nowy, Zapomniany Grecki Mit). Dotrzemy do pewnej lokrydzkiej osady, której mieszkańcy będą do nas negatywnie nastawieni. Okaże się wkrótce, że podszywa się pod nas oszust, który szarga naszą reputację. Trzeba zatem dowiedzieć się, kto to jest i pokrzyżować jego plany.

Dostęp do Zapomnianych Greckich Mitów odblokowuje się po dotarciu do 5. rozdziału głównego wątku fabularnego w Assassin's Creed Odyssey.

W grze nie zabraknie także nowych przedmiotów: Pakiet Heraklesa (składający się z zestawu wyposażenia, wierzchowca oraz topora) oraz Pakiet Morski Hydry (projekt statku, motyw załogi oraz galion). Pojawi się też Herakles, który będzie mógł dołączyć do naszej załogi. Elementy te będą dostępne w sklepie i w olimpijskim oikosie od 21 maja.

 

Ubisoft ogłosił również kolejne poprawki. W aktualizacji 10.0, która pojawi się pod koniec maja, zostaną wprowadzone następujące zmiany:

  • Wyjątkowi legendarni przyboczni - rozwijają się wraz z graczem i z czasem cechują się coraz lepszymi atutami
  • Enigmatyczne ostrakony wskazują region, gdzie należy poszukiwać wskazywanych przez nie skarbów
  • Przedmioty przypisane do innego zestawu są oznaczane graficznie
  • Zredukowano cele tygodniowych kontraktów, co ułatwia i przyspiesza ich realizację

Warto również przypomnieć, że 21 maja na Nintendo Switch trafi Assassin's Creed III Remastered, w której uwzględniono wszystkie zmiany w mechanice rozgrywki obecne na innych konsolach i wykorzystano unikatowe funkcje Nintendo Switch: HD Rumble, interfejs dotykowy, kontrolę ruchu oraz interfejs użytkownika dostosowany do rozgrywki mobilnej i stacjonarnej.

W tym tygodniu rozpocznie się także ogólnoświatowa trasa koncertowa Symfonii Assassin's Creed - informacje można znaleźć na assassinscreedsymphony.com


Zamów grę Assassin's Creed Odyssey Deluxe Edition na PC w sklepie Sferis.pl

Zamów grę Assassin's Creed Odyssey Gold Edition na PC w sklepie Sferis.pl

Zamów grę Assassin's Creed Odyssey Ultimate Edition na PC w sklepie Sferis.pl

najnowsze