News

Trwa darmowy tydzień z Monster Hunter World na PlayStation 4

LM, 14.05.2019 12:20 0

Demko pozwala na zabawę z innymi graczami, polowania na potwory i eksplorację wybranych lokacji podstawki.

Jeśli należycie do grona szczęśliwych posiadaczy konsoli PlayStation 4 i od dłuższego czasu zastanawialiście się, w czym tkwi sukces wydanego w minionym roku Monster Hunter World, to macie najlepszą okazję, by przekonać się o tym na własną rękę. Firma Capcom uruchomiła darmowy tydzień z najnowszą odsłoną serii traktującej o polowaniach na potężne bestie.

Ten potrwa do poniedziałku 20 maja, ale ogranicza się wyłącznie do najpopularniejszej platformy fanów nowego Monster Huntera – wspomnianego już PlayStation 4. Demo pozwoli odwiedzić dwie z pięciu głównych lokacji podstawki: Wildspire Waste oraz Ancient Forest; zabawę w trybie sieciowym z posiadaczami pełnej wersji gry i oczywiście polowania na potwory. Jeśli po ograniu triala zdecydujecie się na zakup gry, to wszystkie poczynione w tym czasie postępy zostaną przeniesione do pełnej wersji.

Warto przypomnieć, że przy okazji ostatniej prezentacji State of Play poznaliśmy datę premiery rozbudowanego dodatku do Monster Hunter World – Iceborne, który ukaże się na konsolach jeszcze we wrześniu. Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres, gdzie możecie rzucić okiem także na obszerny zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Monster Hunter World zadebiutowało w styczniu 2018 roku na PlayStation 4 i Xboksie One, by latem trafić również na PC za pośrednictwem Steam.


Jeśli z konsolami Wam nie po drodze, to być może zainteresują Was pecetowe wersje Monster Hunter World dostępne w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze

Poznaliśmy zwycięzców Gamescom Awards 2019

Dwa dni temu podczas ceremonii otwarcia tegorocznych targów gamescom rozdano statuetki Gamescom Awards 2019. Najwięcej z nich zgarnęła firma Sony. Kto by się spodziewał.