News

Netflix pojawi się na tegorocznym E3

LM, 14.05.2019 11:20 0

Firma zamierza podzielić się swoimi nadchodzącymi planami w zakresie elektronicznej rozrywki.

Geoff Keighley ujawnił za pośrednictwem swojego Twittera, że podczas tegorocznych targów E3 w Los Angeles, znajdzie się miejsce na panel z udziałem dosyć niespodziewanego gościa – platformy streamingowej Netflix. Okazuje się, że włodarze firmy zamierzają podzielić się z nami szczegółami swoich najnowszych projektów w obszarze elektronicznej rozrywki.

 

 

Biorąc pod uwagę tytuł panelu, możemy przypuszczać, że dowiemy się nieco więcej o projektach Netfliksa podobnych do wydanej z końcem minionego roku interaktywnej opowieści Black Mirror: Bandersnatch. Ostatecznie warto też pamiętać, że od jakiegoś czasu Netflix planował adaptację serii Stranger Things na modłę przygodówek studia TellTale Games, więc nadarzy się znakomita okazja, by poznać dalsze losy projektu.

Targi Electronic Entertainment Expo 2019 w Los Angeles wystartują za niespełna miesiąc – 11 czerwca. Na tegorocznej odsłonie imprezy z pewnością zabraknie zwyczajowej konferencji firmy Sony, której absencję zamierza w pełni wykorzystać Microsoft. Fanów rodzimych produkcji z pewnością ucieszy za to fakt, że na targach pojawią się CD Projekt RED z Cyberpunk 2077 oraz Techland z Dying Light 2.

najnowsze