News

Zapowiedziano Away: The Survival Series o wyspie dotkniętej serią katastrof naturalnych

Małgorzata "therionee" Trzyna, 13.05.2019 09:31 0

Away: The Survival Series będzie "interaktywnym dokumentem przyrodniczym".

 

 

Podczas niedawnego State of Play zapowiedziano Away: The Survival Series na PlayStation 4 i PC. Twórcy podkreślają, że w grze nie tylko będzie można wcielić się w zwierzę, ale też zobaczyć naturę z zupełnie innej perspektywy. Akcja będzie toczyć się w odległej przyszłości, a gracz wcieli się w lotopałankę karłowatą. Katastrofy naturalne będą zagrażać istnieniu wszystkich gatunków na planecie, a naszym celem będzie brnąć coraz głębiej w dzicz w poszukiwaniu bezpiecznego schronienia. Po drodze natkniemy się na fascynujące, niebezpieczne stworzenia i odkryjemy tajemnice pochodzenia własnego świata.

Twórcy obiecują oszałamiający wizualnie, kolorowy i żywy świat, przygotowany z dbałością o takie szczegóły, jak liście czy źdźbła trawy. Podczas zabawy będziemy mogli skakać, wdrapywać się i szybować, zwiedzając gęsty las, mroczne jaskinie czy przemierzając kanion. Wśród napotkanych zwierząt znajdziemy najróżniejsze gatunki, od insektów po duże ssaki. Każde zwierzę będzie żyć własnym życiem. Czasem będziemy polować na mniejsze stworzenia, czasem uciekać przed drapieżnikami, wykorzystując zwinność i skradanie się.

Away: The Survival Series nie ma jeszcze ustalonej daty premiery.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.