News

MediEvil – zwiastun fabularny i data premiery

LM, 10.05.2019 01:05 1

Październik zapowiada się ciekawie dla fanów wydanego w 1998 roku oryginału.

Jednym z punktów najnowszej prezentacji State of Play, był obiecany wcześniej zwiastun najnowszej produkcji studia Other Ocean Interactive – pełnoprawnego remake’u gry MediEvil z 1998 roku. Sony upubliczniło zwiastun fabularny z fragmentami rozgrywki podając jednocześnie, że tytuł ukaże się na konsolach PlayStation 4 dokładnie 25 października.

MediEvil to okraszony sporą dawką dobrego humoru slasher, w którym wcielamy się w sir Daniela Fortesque – ten ginie od strzały z łuku przy okazji ataku na siły czarnoksiężnika Zaroka, by ostatecznie zostać obwołany bohaterem i uhonorowany tytułem szlacheckim. Sto lat później Zarok przypuszcza kolejny atak, a wśród jego armii ożywieńców pojawia się także nasz protagonista, który od postacią wskrzeszonego szkieletu staje do walki, by odzyskać honor.


Bogatą ofertę pudełkowych gier na konsole PlayStation 4 w atrakcyjnych cenach znajdziecie w sklepie Sferis.pl.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.