News

Zgarnij darmowe Age of Wonders III na PC

LM, 09.05.2019 20:05 0

W sam raz przed sierpniową premierą Planetfall.

Premiera Age of Wonders: Planetfall – osadzonego w realiach science-fiction spin-offu serii turowych strategii – zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem sklep Humble Store przygotował specjalny prezent dla miłośników pecetowego grania. Od teraz do godziny 19:00 czasu polskiego w sobotę 11 maja możecie sięgnąć po darmową kopię wydanego w 2014 roku Age of Wonders III. Wystarczy udać się pod ten adres i sfinalizować transakcję na darmową grę. Kod musicie przypisać do dowolnego konta Steam w ciągu kilku dni po jego otrzymaniu – w innym przypadku stanie się bezużyteczny.

Age of Wonders III to kolejna odsłona uznanego przez fanów cyklu turowych strategii od studia Triumph Software. Podczas zabawy przeniesiemy się do fantastycznego świata, by stanąć na czele jednej z zamieszkujących go nacji i poprowadzić ją do całkowitej dominacji. Gra dostępna jest wyłącznie na PC.

Przy okazji warto przypomnieć, że wspomniane wcześniej Age of Wonders: Planetfall ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One już 6 sierpnia.


Age of Wonders: Planetfall i pozostałe odsłony serii w atrakcyjnych canach w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze