News

Trwa darmowy weekend ze Stellaris na Steam

LM, 10.05.2019 11:30 0

Obok tego możemy zgarnąć darmowy e-book Stellaris: Infinite Frontiers – szczegóły w środku.

Paradox Interactive postanowiło uczcić trzecią rocznicę premiery kosmicznej strategii Stellaris na PC, udostępniając pełną zawartość podstawki w ramach darmowego weekendu skierowanego dla wszystkich użytkowników platformy Steam. By skorzystać z okazji ogrania RTS-a z 2016 roku, należy udać się pod ten adres i pobrać grę. Akcja zakończy się o godzinie 22:00 czasu polskiego w niedzielę 12 maja.

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że po utworzeniu (lub zalogowaniu) na konto w serwisie Paradox Plaza i uruchomieniu newslettera dotyczącego Stellaris (zakładka Settings) w nadchodzącym tygodniu otrzymamy mailowo darmowy e-book Stellaris: Infinite Frontiers. Obok tego w sieci pojawił się nowy zwiastun tytułu, który załączyliśmy poniżej.

Stellaris zadebiutowało 9 maja 2016 roku na komputerach osobistych, by doczekać się wydania na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w lutym tego roku. Od czasu rynkowego debiutu tytuł doczekał się masy aktualizacji i płatnych dodatków jak np. Apocalypse, Synthetic Dawn czy MegaCorp.


Stellaris i inne gry z portfolio firmy Paradox Interactive w korzystnych cenach znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.