News

THQ Nordic kontynuuje ekspansję na Switcha – Darksiders 2 i Biomutant ulokowane w ofercie kanadyjskiego dystrybutora

LM, 12.05.2019 11:00 0

Według informacji zamieszczonych przez sklep EB Games Darksiders 2: Deathinitive Edition i Biomutant ukażą się na Nintendo Switch.

Jeśli należycie do szczęśliwych posiadaczy najnowszej konsolki firmy Nintendo, to zapewne zainteresują Was przecieki związane z kolejnymi grami, które mogą pojawić się na platformie firmy z Kioto. Kanadyjski dystrybutor EB Games ulokował w swojej ofercie dwie gry z portfolio THQ Nordic w wydaniach na Nintendo Switch – dostępne już od dawna na rynku Darksiders 2: Deathinitive Edition oraz pozostające jeszcze bez konkretnej daty premiery Biomutant.

O ile po wydaniu Darksiders Warmastered Edition na Switch udostępnienie sequela było jedynie kwestią czasu, to o wiele bardziej interesujące jest przeciek związany z Biomutant, który od pierwszych zapowiedzi zmierzał wyłącznie na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Oczywiście zamieszczone tu informacje na razie pozostają bez pokrycia ze strony wydawcy, ale niewykluczone, że to pojawi się przy okazji nadchodzących targów E3 2019 w Los Angeles.

Darksiders 2 oryginalnie zadebiutowało w 2012 roku, by w 2015 roku doczekać się rozszerzonego i zremasterowanego Deathinitive Edition.


Gry z serii Darksiders i masę innych tytułów z portfolio THQ Nordic znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze

Niecodzienna zapowiedź nowej produkcji od SEGI

SEGA uruchomiła wczoraj podejrzaną witrynę internetową, która najprawdopodobniej jest zwiastunem nowej produkcji. Do tego najwyraźniej poznaliśmy jej tytuł.

Uczestnicy EVO 2019 mogli zarazić się odrą

Istnieje prawdopodobieństwo, iż jeden z uczestników Evolution Championship Series 2019 był zarażony wirusem odry, czyli jedną z najbardziej zaraźliwych chorób zakaźnych.