News

THQ Nordic kontynuuje ekspansję na Switcha – Darksiders 2 i Biomutant ulokowane w ofercie kanadyjskiego dystrybutora

LM, 12.05.2019 11:00 0

Według informacji zamieszczonych przez sklep EB Games Darksiders 2: Deathinitive Edition i Biomutant ukażą się na Nintendo Switch.

Jeśli należycie do szczęśliwych posiadaczy najnowszej konsolki firmy Nintendo, to zapewne zainteresują Was przecieki związane z kolejnymi grami, które mogą pojawić się na platformie firmy z Kioto. Kanadyjski dystrybutor EB Games ulokował w swojej ofercie dwie gry z portfolio THQ Nordic w wydaniach na Nintendo Switch – dostępne już od dawna na rynku Darksiders 2: Deathinitive Edition oraz pozostające jeszcze bez konkretnej daty premiery Biomutant.

O ile po wydaniu Darksiders Warmastered Edition na Switch udostępnienie sequela było jedynie kwestią czasu, to o wiele bardziej interesujące jest przeciek związany z Biomutant, który od pierwszych zapowiedzi zmierzał wyłącznie na PC, PlayStation 4 i Xboksa One. Oczywiście zamieszczone tu informacje na razie pozostają bez pokrycia ze strony wydawcy, ale niewykluczone, że to pojawi się przy okazji nadchodzących targów E3 2019 w Los Angeles.

Darksiders 2 oryginalnie zadebiutowało w 2012 roku, by w 2015 roku doczekać się rozszerzonego i zremasterowanego Deathinitive Edition.


Gry z serii Darksiders i masę innych tytułów z portfolio THQ Nordic znajdziecie w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze

Shenmue III ze zwiastunem premierowym

Po 18 latach fani Shenmue wreszcie doczekają się nowej części serii. O jej nadchodzącym debiucie przypomina nam trailer premierowy.