News

Strategia ekonomiczna Railroad Corporation z datą premiery we Wczesnym Dostępie Steam

LM, 11.05.2019 09:30 0

Tytuł zmierza wyłącznie na PC; zobacz zwiastun z fragmentami rozgrywki.

Firma Iceberg Interactive poinformowała, że najnowsza produkcja studia Corbie Games – strategia ekonomiczna traktująca o rozwijaniu przemysłu kolejowego zatytułowana Railroad Corporation, jeszcze w tym miesiącu wzbogaci katalog gier dostępnych w Steam Early Access. Według informacji przekazanych przez wydawcę wczesna wersja tytułu zadebiutuje dokładnie 27 maja, a omawianym tu rewelacjom towarzyszy upubliczniony w sieci zwiastun Railroad Corporation z fragmentami rozgrywki.

Podczas zabawy przeniesiemy się do XIX-wiecznych Stanów Zjednoczonych, by zająć się rozwojem własnego przedsiębiorstwa skupiającego się na budowaniu linii kolejowych. Tytuł kładzie bardzo duży nacisk na sferę biznesową, podejmowane przez nas decyzje, wywieranie wpływu poprzez grupy interesu i umiejętne operowanie akcjami na giełdzie. Railroad Corporation zaoferuje wiernie odwzorowane mapy i technologie z tamtego okresu.

Na premierę finalnej wersji Railroad Corporation poczekamy około 6 miesięcy, podczas których, twórcy będą regularnie wzbogacać ją dodatkową zawartością. Tytuł powstaje z myślą o komputerach osobistych.


Jeśli szukacie strategii ekonomicznych, to z pewnością zainteresują Was tytuły dostępne w ofercie sklepu Sferis.pl.

najnowsze