News

Nintendo Direct na E3 2019 - znamy termin konferencji

Patryk Purczyński, 09.05.2019 21:58 0

Nintendo powróci na E3 ze swoją konferencją. Znamy już jej dokładny termin. Godzina rozpoczęcia pokazu jest dogodna dla fanów z Europy.

W całości na oprogramowaniu będzie skupiona prezentacja Nintendo na E3, Nintendo Direct - zapowiedziała japońska firma. Komunikat ten jest zbieżny z wcześniejszymi doniesieniami, zgodnie z którymi Wielkie N nie zamierza ogłaszać nowej wersji konsoli Switch podczas wspomnianych targów. Możemy się za to spodziewać pokazów wielu gier, spośród których na czoło wysuwają się Pokémon Sword & Shield, Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening i Animal Crossing.

Nintendo Direct zaplanowano na 11 czerwca, na godz. 18.00 polskiego czasu. Tradycyjnie zatem widzowie z Europy będą mogli obejrzeć pokaz na żywo o dogodnej dla siebie porze. Na tym plany Nintendo związane z E3 się nie kończą. Powrócą tzw. Nintendo Treehouse, czyli streamy na żywo, podczas których przedstawiciele japońskiej firmy obszernie będą pokazywać i komentować wybrane gry. Transmisje będzie można śledzić między 11. a 13 czerwca.

Nintendo przygotowuje ponadto turnieje mistrzostw świata w Super Smash Bros. Ultimate i Splatoon 2, które wystartują już 8 czerwca.

najnowsze