News

Nintendo Direct na E3 2019 - znamy termin konferencji

Patryk Purczyński, 09.05.2019 21:58 0

Nintendo powróci na E3 ze swoją konferencją. Znamy już jej dokładny termin. Godzina rozpoczęcia pokazu jest dogodna dla fanów z Europy.

W całości na oprogramowaniu będzie skupiona prezentacja Nintendo na E3, Nintendo Direct - zapowiedziała japońska firma. Komunikat ten jest zbieżny z wcześniejszymi doniesieniami, zgodnie z którymi Wielkie N nie zamierza ogłaszać nowej wersji konsoli Switch podczas wspomnianych targów. Możemy się za to spodziewać pokazów wielu gier, spośród których na czoło wysuwają się Pokémon Sword & Shield, Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening i Animal Crossing.

Nintendo Direct zaplanowano na 11 czerwca, na godz. 18.00 polskiego czasu. Tradycyjnie zatem widzowie z Europy będą mogli obejrzeć pokaz na żywo o dogodnej dla siebie porze. Na tym plany Nintendo związane z E3 się nie kończą. Powrócą tzw. Nintendo Treehouse, czyli streamy na żywo, podczas których przedstawiciele japońskiej firmy obszernie będą pokazywać i komentować wybrane gry. Transmisje będzie można śledzić między 11. a 13 czerwca.

Nintendo przygotowuje ponadto turnieje mistrzostw świata w Super Smash Bros. Ultimate i Splatoon 2, które wystartują już 8 czerwca.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.