News

Zgarnij za darmo przygodówkę Kathy Rain na PC

LM, 07.05.2019 10:45 0

Akcja zakończy się dzisiaj około godziny 19:00 czasu polskiego.

Jeśli lubicie klasyczne przygodówki typu point-and-click albo zwyczajnie zależy Wam na jak najbogatszej bibliotece pecetowych tytułów, to z pewnością zainteresuje Was najnowsza oferta studia Clifftop Games. Jeszcze przez kilka najbliższych godzin, a konkretnie do 19:00 czasu polskiego możecie zgarnąć darmową kopię wydanej w 2016 roku przygodówki Kathy Rain. Wystarczy udać się pod ten adres, zalogować na dowolne konto Steam i przypisać grę do swojej biblioteki.

Kathy Rain to oldskulowa przygodówka z wątkiem detektywistycznym. Podczas zabawy wcielamy się w postać tytułowej Kathy, która na wieść o śmierci dziadka wyrusza do rodzinnej miejscowości. Tam odkrywa, że cała sprawa może mieć znacznie szersze tło i rozpoczyna własne śledztwo, w którym wspiera ją przyjaciółka Elleen. Całość charakteryzuje się stosunkowo wysokim poziomem trudności i stylizowaną na klasykę oprawą wizualną.

Warto przy okazji wspomnieć, że szwedzkie Clifftop Games wydało w kwietniu swoją kolejną przygodówkę – osadzone w realiach science-fiction Whispers of a Machine.

najnowsze

Dead Island 2 nadal powstaje

Mija pięć lat od oficjalnego ogłoszenia Dead Island 2. THQ Nordic, które po drodze przejęło prawa do tytułu, utrzymuje, że pomimo ciszy na łączach prace nad nim nadal trwają.

Popularność Apex Legends mocno spada

Apex Legends rozpoczęło z wysokiego “C”, ale ostatnie miesiące, co pokazują statystyki, nie są już tak pomyślne dla produkcji Respawn Entertainment i Electronic Arts.