News

Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery

LM, 25.04.2019 13:45 0

Nowy region, oponenci, wyposażenie i legendarni bossowie do pokonania.

Niemieckie Overhype Studios podało oficjalną datę premiery zapowiedzianego na początku lutego rozszerzenia Warriors of the North do taktycznego RPG Battle Brothers z 2017 roku. Okazuje się, że dodatek trafi na pecetowe serwery dokładnie 9 maja, a wraz z nim masa nowości, dodatkowe osiągnięcia platformy Steam i kilka nowych utworów dla ścieżki dźwiękowej tytułu.

Warriors of the North rozbuduje grę o nowy odrębny północny region, zamieszkany przez wrogą nam frakcję barbarzyńców. Ta posiada unikalne wyposażenie i mechaniki, które będziemy musieli wziąć pod uwagę, planując własne działania. Cała rozgrywka zdeterminowana będzie przez wybór jednej z dziesięciu ścieżek pochodzenia. Obok tego twórcy przygotowali nowe scenariusze, ścieżkę fabularną prowadzącą nas do starcia z legendarnymi bossami, szereg pomniejszych wydarzeń w świecie gry oraz nowe elementy kosmetyczne i wyposażenie dla jednostek.

Przy okazji omawianych doniesień w sieci pojawił się najnowszy zwiastun rozszerzenia, który załączyliśmy poniżej. Battle Brothers dostępne jest wyłącznie na PC od marca 2017 roku.

najnowsze

Poznajcie Sigmę, nowego bohatera Overwatch

Przez cały weekend twórcy bawili się wyśmienicie drocząc się ze społecznością graczy Overwatcha, którzy usilnie próbowali odgadnąć, kim będą mogli zagrać w najbliższej przyszłości. Teraz już wiedzą.