News

Warriors of the North – dodatek do taktycznego RPG Battle Brothers z datą premiery

LM, 25.04.2019 13:45 0

Nowy region, oponenci, wyposażenie i legendarni bossowie do pokonania.

Niemieckie Overhype Studios podało oficjalną datę premiery zapowiedzianego na początku lutego rozszerzenia Warriors of the North do taktycznego RPG Battle Brothers z 2017 roku. Okazuje się, że dodatek trafi na pecetowe serwery dokładnie 9 maja, a wraz z nim masa nowości, dodatkowe osiągnięcia platformy Steam i kilka nowych utworów dla ścieżki dźwiękowej tytułu.

Warriors of the North rozbuduje grę o nowy odrębny północny region, zamieszkany przez wrogą nam frakcję barbarzyńców. Ta posiada unikalne wyposażenie i mechaniki, które będziemy musieli wziąć pod uwagę, planując własne działania. Cała rozgrywka zdeterminowana będzie przez wybór jednej z dziesięciu ścieżek pochodzenia. Obok tego twórcy przygotowali nowe scenariusze, ścieżkę fabularną prowadzącą nas do starcia z legendarnymi bossami, szereg pomniejszych wydarzeń w świecie gry oraz nowe elementy kosmetyczne i wyposażenie dla jednostek.

Przy okazji omawianych doniesień w sieci pojawił się najnowszy zwiastun rozszerzenia, który załączyliśmy poniżej. Battle Brothers dostępne jest wyłącznie na PC od marca 2017 roku.

najnowsze